• arsservice slider

    Mechanika samochodowa

  • 2

    Oddaj auto w dobre ręce

Witam

Jeżeli tutaj trafiłeś to znaczy że jesteś zainteresowany naszą ofertą.Poszukujemy osób na stanowisko mechanika samochodowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie mechanika samochodowego
  • Znajomość zagadnień mechaniki samochodowej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Sumienność,odpowiedzialność,dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka usterek w samochodach osobowych jak i busach do 3,5T
  • Naprawa pojazdów mechanicznych zgodnie z naszymi standardami oraz specyfikacjami technicznymi
  • Dbanie o narzędzia oraz czystość satanowisk po skończonej naprawie
  • Samodzielna naprawa w odpowiednio wyznaczonym do tego czasie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Umowa o prace
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobra atmosfera pracy

Jeżeli są państwo zainteresowani prosimy wysyłać CV na nasz adres e-mail Kliknij